12 Temmuz 2018 Perşembe

War Robots’un kurucusu kim?Senelerın eskitemediği counter strike’a rakip oyunlardan biri desek yeridir. Piyasaya sürüldüğü günden beri war robots; mobil cihazlarda en fazlaca tercih edilen, bağımlılık yaparcasına oyuncuyu içerisine çeken, gelmiş geçmiş en kaliteli ve en zevkli oyunlardan biridir. Oyunu telefonlardan oynamak pek olası olmasa da minik ekranlı bir tabletten dahi saatlerce oynayarak counter strike kapışırken almış olduğunız zevki alabilir, kendinizi sonu gelmez bir mücadelenin içinde bulabilirsiniz. Günümüze kadar çıkmış subway surfers, temple run gibi android oyunlarına rakip niteliğindeki oyunlardan biridir.

War robots’un sahibi kim?

Ne işe yaradığını bilmeyenler için açıklayacak olursak war robots; android cihazlarda parasız oynanabilen, aktörlerin seçtikleri ve geliştirdikleri robotlarla öteki oyuncularla online olarak harptıkları bir aksiyon, moba oyunudur.Oyunda ilk seviyeden aldığınız robotları harplarda kazandığınız para ile geliştirmeniz, daha kaliteli silahlarla donatmanız, hatta yürüyen kale niteliğindeki yeni robotları almanız mümkün. Böyle sonu gelmez bir mücadele edasıyla akşamları zaman öldürmek için, stres atmak için mükemmel bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

War robots’un kurucusu, yapımcısı ve sahibi, rus asıllı oyun şirketi pixonic’tir.Oyunun piyasaya sürüldüğü günden beri yapımcılar bir çok yeni güncellemeler yüklemiş; yeni haritalar, robotlar ve silahlar oyuncuları sürekli yenilik yağmuruna tutarak oyunu ilk günkü kalitesinde tutmayı başarmışlardır.