6 Temmuz 2018 Cuma

Skrill Kart Türkiye Başvuru Alımı Başladı

Son zamanlarda paypal şeklinde dev şirketlerin türkiye'den çekilmesi ile gündeme oturan online para gönderme siteleri tamamen ülkemizi terkediyor derken , bizim ülkemizde biroldukça web üzerinden yurtdışı satış işlemi gerçekleştiren şirket ve bireysel satış meydana getiren kişilere müjdeli haberi skrill online ödeme şirketi verdi. Skrill ile yurtdışından anında ödeme alma işlemlerini kesintisiz yapabilirsiniz. Skrill , size bir paypal alternatifi olabilir kalitede büyük bir şirkettir.


Skrill atm kartı prepaid özellikli geliyor. şu demek oluyor ki skrill hesabınızda bakiyeniz var ise alışveriş veya bankamatik ile nakit çekebileceksiniz. 75 bin tane başvuru yapılmasına izin verilen skrill banka kartı senelik kart kullanım ücreti 1,75 euro olarak belirtilmiştir.

Yurtdışı anında ödeme almak ve göndermek için skrill hesabı yeterli oluyor. Bunun yanında skrill kart başvurusu yapmanız durumunda bakiyenizi dilediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Müracaat yapmadan önce hesabınızın doğrulanması ve hesabınızda 10 euro ya eşkıymet bakiye bulunması gerekiyor. Müracaat yapılmış olduktan veya skill kartı teslim aldığınızda bu meblağ hesabınıza geri yatırılacaktır.


Yurtdışı ödeme almak 2018 olarak birçok ülkeye satış yapan yurttaşlar farklı hizmetler ile anlaşıp ticaretine devam ederken komisyon ödemek zorunda kalıyor.şayet satışlarınızı skrill ile yapabilirseniz çok düşük miktarlarda kesintiler ile yurtdışından ödeme almak olası.