12 Temmuz 2018 Perşembe

Sıfırdan Zengin Olmanın 7 Yolu

7 Secrets of Self-Made Multimillionaires

28 Nisan 2015 günü sabah saat 5: 00'de özel bir web yayınında. EST, Grant Cardone, telefonu kullanarak işiniz için milyonlarca dolar nasıl yapacağınızı gösterecek. Bu web yayını için şimdi kaydolun ve katılım için hediye kazanabilirsiniz.

Öncelikle, artık sadece bir milyoner olmak istemediğinizi anlayın. Multimilyoner olmak istiyorsun.

Bir milyon doların sana finansal güvence vereceğini düşünürken, bunu yapmayacaktır. Dünyadaki ekonomiler, hükümetler ve finansal piyasalardaki dalgalanmalar göz önünde bulundurulduğunda, size ve ailenize gerçek bir güvenlik sağlayacak bir milyon dolarlık varsaymak artık güvenli değil. Aslında, bir Fidelity Investments'ın geçen yıl milyonerlere yönelik yaptığı bir araştırmada, bunların yüzde 42'sinin varlıklı hissetmediği ve zengin hissetmeye başlamak için 7,5 milyon dolarlık yatırım yapılabilir mallara ihtiyacı olduğu ortaya çıktı.

Bu hayat kurtarıcı ve sıkıcı pennies birikiminden servetin biriktirilmesiyle ilgili bir şey değil. Bu, milyonlarca dolarlık zenginlik üretmek ve yaratma süreci boyunca zevk almakla ilgilidir. Başlamak için, bu multimilyonerlerin bu yedi sırlarını düşünün.


1: Multimillionaire Olmaya Karar Vermek - Öncelikle, kendinize ait bir milyoner olmak istediğinize karar vermek zorundasınız. Hayatım boyunca muhtemelen imha edilemeyecek bir net değer yaratmak için hiçbir şeyden (hiç para, sadece fikir ve çok fazla iş) gitmedim. İlk adım bir karar vermek ve bir hedef koymaktı. Yıllarca her gün bu ifadeyi yazdım: "100.000.000 $ 'ın üzerinde değildim!"

İlgili: Satış Reddetmesiyle Başa Çıkmak İçin Yedi Kural

2: Yoksulluktan Kurtulmak Düşünmek - Dünya gezegeninde para sıkıntısı yok, bu konuda doğru düşünen insanların sadece bir kıtlığı var. Sıfırdan milyoner olmak için, yoksulluk düşüncesini sona erdirmelisiniz. Biliyorum çünkü yapmam gerekti. Üç çocuğu okula koymak ve bitenle buluşmak için mümkün olan her şeyi yapan tek bir anne tarafından yetiştirildim. Bana öğrettiği derslerin çoğu, bir kıtlık ve korku duygusunu teşvik etti: "Tüm yemeklerinizi yiyin; açlıktan insanlar var", "Hiçbir şey harcamayın," "Para ağaçlarda yetişmiyor." Gerçek zenginlik ve bolluk böyle bir düşünceden yaratılmaz.

3: Bir Görevi Gibi Tedavi Etmek - Kendinden münhasır multimilyonerler sadece parayla değil, aynı zamanda katkılarını doğrulamak için piyasaya ihtiyaç duymakla da motive olurlar. Her zaman servet isterken, potansiyelimle tutarlı bir şekilde katkıda bulunma ihtiyacım ile daha çok güdümlendim. İşler zorlaştıkça multimilyonerler hedeflerini azaltmazlar. Aksine, kendileri için beklentileri artırıyorlar çünkü aileleri, şirketleri, toplulukları ve hayır kurumlarıyla yapabilecekleri farkı görüyorlar.

4: Multimillionaires ile Kendinizi Surround - Ben 10 yaşından beri varlıklı insanlar üzerinde çalışıyorum. Hikayelerini okudum ve neler yaşadıklarını gördüm. Bunlar bana ilham veren akıl hocalarım ve öğretmenlerim. Fazla olmayan birinden nasıl para kazanacağını öğrenemezsin. Kim diyor ki, "Para seni mutlu etmeyecek"? Parasız insanlar. Kim diyor ki, "Bütün zengin insanlar açgözlüdür"? Zengin olmayan insanlar. Zengin insanlar böyle konuşmazlar. İnsanların servet yaratmak için neler yaptığını bilmelisiniz ve örneklerini takip etmelisiniz: Ne okuyorlar? Nasıl yatırım yaparlar? Onları ne tahrik eder? Nasıl motive ve heyecanlı kalıyorlar?

5: Milyoner Gibi Çalışın - Zengin insanlar zamanı farklı şekilde ele alırlar. Onu satın alırken, yoksul insanlar satıyorlar. Zengin bilme zamanı, paranın kendisinden daha değerlidir, bu yüzden insanları iyi değiller ya da ev işleri gibi zamanlarının verimli bir şekilde kullanılmadığı şeyler için işe alırlar. Ama kendini kandıranların büyük çabalamadığını düşün. Finansal olarak başarılı insanlar başarı için avı ile tüketirler ve sadece çalışmanın değil, kazandıklarını hissettikleri noktaya kadar çalışırlar.

İlgili: Satış Fears'ı Nasıl Fethedersiniz

6: Harcamadan Harcama Yatırımına Vurgulama - Zengin para harcamayın; yatırım yapıyorlar. ABD vergi yasalarının harcamalara yatırım yapılmasını desteklediğini biliyorlar. Bir ev alırsın ve yazamazsın. Zengin, aksine, nakit akışı üreten bir apartman dairesi satın alır, yıldan yıla yazılır ve yazım yapar. Konfor ve stil için araba alırsınız. Gelir elde etmek için kullandıkları için, şirketlerine yönelik zengin alım araçları.

7: Birden Fazla Gelir Akışı Yaratın - Gerçekten zengin hiçbir zaman bir gelir akışına bağlı değildir, bunun yerine bir dizi gelir akışı yaratır. İlk işim, multifamily gayrimenkulde para yatırmaya başladığım yıllardan beri yedi haneli bir gelir elde ediyordu. Emlakım ve danışmanlık işlerim çalkalandığında, perakendecilerin müşteri deneyimini geliştirmelerine yardımcı olmak için üçüncü bir iş geliştirme yazılımı geliştirdim.

Son olarak, varlıklı insanların da varlıklı olmanızı dilediğini öğrenmek için şaşırabilirsiniz. Başkalarının neden zengin olmadığına dair bir gizem. Özel olmadıklarını biliyorlar ve servet odaklanmak ve ısrar etmek isteyen herkese açıktır. Zengin insanlar başkalarının iki sebepten dolayı zengin olmasını isterler: Birincisi, onların ürünlerini ve hizmetlerini satın alabilirsiniz, ikincisi, çünkü diğer zengin insanlarla takılmak isterler. Zengin olsun - bu Amerikan.