4 Temmuz 2018 Çarşamba

SEO UYUMLU MAKALE NEDEN ÖNEMLİDİR?

SEO UYUMLU MAKALENİN ÖNEMİ NEDİR?
Herhangi bir açıklama bulunmamaktadır
Google seo'nun neden bu kadar önemli olduğu hakkında bir açıklamada hiçbir zaman bulunmamıştır. Google'nin bir çalışanı, seminerde yaptığı konuşmasında şöyle konuştu: Bir google çalışanı bilgisayar başındayken yanına birisi geldiği zaman ekranı kapatmadan konuşması yasaktır. Ekranı kapatmadan veya gizlemeden yanındaki kişi ile konuşamaz. Yakınınıza birisi yaklaştığı zaman ilk önce ekranı kapatmanız gerekmektedir. Bu kural sadece google çalışanlarının arasında uygulanmamaktadır.


Seo Kuralları Nelerdir
Goolenin 200'ü aşkın seo kuralı bulunmaktadır. Ancak bunları google kimse ile paylaşmamıştır. Kimseye bu konu hakkında google tarafından bilgi verilmemiştir. Google yazınızı üst sıralara çıkarmak için 200'ü aşkın seo kriteri incelemiştir. Peki bu seo paketleri vs nedir? onlar nereden biliyor diye soracak olursanız onuda açıklayalım.

Deneme Yanılma Yolu
İnsanlar edindiği tecrüberler ile seo kriterlerinin hepsini olmasada bazılarını belirlemişlerdir. Test ederek üst sıralara çıkmanın yollarını denemiştlerdir. Başarılı oldukları zaman, ne yaptıklarını neden üst sıralara çıktıklarını tespit ederek seo kriterlerini belirlemişlerdir. Bilinen seo kriterlerinin sayısı toplam 50 adet yoktur. Ancak google 200'ü aşkın seo kriterinin mevcut olduğunu bildirmiştir.