14 Temmuz 2018 Cumartesi

İntizar Ve Sinem Gedik

İntizar Ve Sinem Gedik
İntizar Ve Sinem Gedik
Son dakika haber: şarkıcı intizar ve sinem gedik eşcinsi ilişki mi yaşıyor? Mustafa ceceli dava açtı!
Bugün ortaya çıkan son dakika kamera görüntüleri gündeme bomba gibi düştü. şarkıcı mustafa ceceli'nin tek celsede boşandığı eski eşi sinem gedik ve şarkıcı intizar'ın eşeşeysel ilişki yaşadığı. Mustafa ceceli'nin kendisine kim tarafınca gönderildiğini bilmediği video imajlerinde eski eşiyle birlikte şarkıcı intizar'ın yatakta samimi şekilde birlikte olmaları aralarında ilişki yaşanacağı konusunu gündeme getirdi. Görüntülerin arkasından şarkıcı mustafa ceceli mahkemeye giderek çocuğunun velayetini ve nafaka tedbirinin kaldırılmasını istek etti. Skandal görüntülerle ilgili eski eş sinem gedik avukatı aracılığıyla açıklama yaptı. Işte sinem gedik ve intizar arasında eşcinsel ilişki olduğu iddia edilen imajlerle alakalı detaylar.

Son dakika haberi... Bugün ortaya çıkan imajler ve iddialar magazin dünyasında bomba etkisi yarattı. şarkıcı mustafa ceceli'nin boşandığı eşi sinem gedik şarkıcı intizar ile eşcinsi ilişki yaşadığı iddia edildi. Imajlerin nerede ve kim tarafından çekildiği bilinmeyen video'da intizar ve sinem gedik'in yatakta oldukları ve birbirlerine sarıldıkları görüldü.

"kameracilar 10-15 defa eve geldi"

Sinem gedik tarafından izahat geldi. Sinem gedik'in avukatları bir izahat yaparak, davanın açılma günü çok manidar diyerek, son bir kaç ay içinde eve emniyet kameralarınız bozuldu diyerek şirketten çoğu kez eve girip çıktıkları belirlendi dedi. Peki sinem gedik ve intizar içinde ilişki var mı? Gizli saklı imajleri kim çekti?

Mustafa ceceli, kendisine bir başkası tarafınca gönderildiğini iddia etmiş olduğu kamera kayıtlarıyla istanbul nöbetçi aile mahkemesi'ne başvurdu. Bu imajlerin eski eşi sinem gedik ile şarkıcı intizar'ın özel bir beraberliği olduğunu gözler önüne serdiğini söyleyen ünlü şarkıcı, şu sebeple 7 yaşındaki oğlu arın'ın velayetini istedi.

Ceceli ayrıca gedik'e bağlanan yoksulluk nafakasının kaldırılmasını, onun kendisi, oğlu ve yeni eşi selin imer'e yaklaşmaması için de uzaklaştırma kararı çıkarılmasını istek etti.

Laf mevzusu yakınlaşmaların yaşandığı anlarda oğlunun da evde, hatta bazen ikilinin yanında olduğunu belirten mustafa ceceli, arın'ın suistimal edildiğini vurguladı.

İntizar Ve Sinem Gedik
Resim yazısı ekle
Ikili geçen yıl tek celsede boşanmış, ceceli ayrılırken kanlıca'daki villasını eski eşine bırakmış, ek olarak aylık 20 bin lira nafaka ödemeye başlamıştı. Ceceli, şimdi bu nafakanın kesilmesini istiyor.


Mustafa ceceli'nin eski eşi sinem gedik'in, şarkıcı intizar ile ilişkisi olduğunu, boşanmanın sebebinin ikili arasındaki aşk olduğunu iddia edildi. Oğlunun velayetini almak için mustafa ceceli, bu görüntüleri mahkemeye sundu. Yaşanan gelişmeler üzerine sinem gedik'in avukatı eda salman bayraktar mevzuya açıklık getirdi.

Geçen sene boşanan mustafa ceceli ile sinem gedik, farklı bir gerekçeyle tekrar mahkeme yolunda. Ceceli, sinem gedik'in intizar’la özel görüşmeleri olduğu sebebi öne sürülerek mahkemeye başvurdu; hem oğlunun velayetini istedi hem de nafaka kararının kaldırılmasını istek etti. Posta'nın haberine bakılırsa; sinem gedik'in avukatı eda salman bayraktar mevzuyla ilgili şunları söylemiş oldu.

"çocuğun menfaatini zedeleyen bir duruma geldi"

Yanıt hakkımızı faal olarak kullanamadık. O yüzden görüntülerle ilgili bir bilgimiz yok. Biz de medyadan öğrenmeye çalışıyoruz, acı olan da bu zaten. Dava biliyorsunuz velayetin değiştirilmesi davası. Burada çocuğun menfaati için açılmış olması gerekirken çocuğun menfaatini zedeleyen bir duruma geldi. Mahkemeden önlem kararı çıktı. Erişime engellenmesi kararı da çıkıyor. Burada önemli olan toplum olarak çocuğun menfaatini düşünerek karar alması.

Mustafa ceceli ile sinem gedik, boşandığından beri magazin kulislerinde gedik'in şarkıcı intizar’la ilişkisi olduğu konuşuluyordu. ünlü şarkıcının, “hepimiz beni eleştiriyor fakat vaziyet kimsenin bildiği benzer biçimde değil” ifadelerini kullandığı belirtilmişti. özgürlük kelebek yazarı cengiz semercioğlu köşesinde bu iddialara değindi.

"görüntüler elimizde yok"

Kimse de ara karar bana tebliğ edilmediği için uygulamayacak farkındayız. Gereğini de yapacağız. Yasağa rağmen yayın meydana getiren hepimiz hakkındaki ihbarında bulunacağız. Görüntüler ne görüntüsü ne, onu bile bilmiyoruz. Görüntülerin gerçekliği ya da kabul edilebilirliği ile alakalı bir şey de diyemiyorum. çünkü elimizde görüntü yok.

"hukuka aykiri kanıt"

Bunların tamamı hukuka aykırı delil niteliği taşıdığı için velayet davasında kullanılacak görüntüler olması imkansız. önemli olan da çocuğun menfaatidir. şöyle birkaç karar daha var; bir anne genelevde bile çalışıyor olsa çocuğun menfaatlerini iyi koruyor ve kolluyorsa velayet hakkını iyi yerine getiriyorsa, velayetin elinden alınması için bir sıkıntı teşkil etmez diye. Dosyada hukuka aykırı bir delil var öyleymiş. Hukuka aykırı bir delile dayanarak hukuk davası görülmez. Burada amaç belli aslına bakarsanız; üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek.

"basina konu etmek amaçlanmiş"

Bu görüntüler reel bile olsa harbiden çocuğun menfaatini düşünen birisi önce der ki ‘ben böyle şeyler duydum. Bu problemi bir şekilde çözelim’ der. Dava yöntemiyle bunu basına konu etmek amaçlanmış. Cumhuriyet savcılığı kimin görevli bulunduğunu düşünüyorsa elbet onun hakkında soruşturma yapacak. Bunun içine baba da dâhil olabilir, eve giren çıkan ve kim olduğunu bildiğimiz kamera şirketi adı altında eve giren insanoğlu da olabilir. Bunun kararını savcılık verecek. Soruşturmayı savcı yürüteceği için kararı da savcı verecek.

Dava dosyasıyla alakalı detaylar ortaya çıkan ceceli, şimdilik konu ile alakalı sessiz.

Dava dosyasıyla alakalı detaylar ortaya çıkan ceceli, şimdilik mevzu ile alakalı sessiz.
"eve onlarca kere giren emniyet firmasi çalişanlari oldu"

Son birkaç ay içerisinde kameranız bozuldu diye eve onlarca defa giren çıkan emniyet firması çalışanları oldu. Bu bizim de dikkatimizi çekti. Bizim aklımıza gelen bir şey ama yargı ortaya çıkaracak. Durduk yere kameracıların 10-15 kez eve gelmesi şüphe çeken şeyler. Biz 'dnlar yaptı demiyoruz' ama hepsini anlatacağız.

Kendisi için üzülebilecek durumda değil. Bir mevzu başlığımız var bizim; burada bir skandal var ise bu da çocuğun menfaatlerinin feda edilmesi skandalı. Artık dünyada bu tür şeylere skandal olarak bakmıyor. Eğer imajler varsa gerçekse hanım yada adam olmasıyla alakalı bir şey tartışmıyoruz. Sinem hanım'ın bir mevzusu var; bu skandal kişiler hesaplar uğruna bir çocuğun menfaatlerinin bu kadar kolayca göz ardı edilmesi. Bizim tek derdimiz bu.

"karşi tarafta sulh adimi yok"

Davaya cevap hakkını kullanmak için görüntülerin aslının bizlere gelmesini bekliyoruz. Tedbir kararımız aslına bakarsanız var. Erişimin engellenmesi kararı da çıkacak. Onun haricinde şikayet hakkımızı kullanacağız. Görüntüler doğruysa birsürü suç var. Hem basının, hem bunu yapanların hem şantaj var. Cezai boyutta bir şikâyette bulunulacak. Tazminat davaları da açacağız. Gönül isterdi ki bunları yapmayalım. Biz tüm anlaşmazlıkları barış ile çözme taraftarıyız. Ama ben karşı yandan bu yönde bir adım göremedim. Bu davanın açılması bile bu kafada olmadıklarını gösteriyor. Karşı taraftan barış ismimı yok.
İntizar Ve Sinem Gedik
Velayetle alakalı istek olmadi

Velayetle ilgili kimsenin bir talebi olmadı. Tuhaf olan da bu. Velayetle ilgili talebi olan birisi gelir der ki; 'ben çocuğun velayetini isterim. Sen bu velayet hakkını kullanamayacak kadar rezil bir kadınsın çocuğu bana ver, sen de haftada kaç gün görmek istiyorsan görebilirsin. Sus otur bu rezilliği çocuğa yaşatmayalım' der. Bu tamamen bir taşla yüz kuş vurmak için yapılmış. Geçmiş dönemde kendi yaşadıklarını aklamaya yönelik bununla beraber karşı tarafı batırmak. Biroldukca kazanım var. Onlar için çok kazançlı bir hareket.


Sinem gedik kimdir?

Mustafa ceceli’nin eşi olarak tanınan sinem ceceli, sakin ve gözlerden uzak bir ömür sürüyordu. Ancak mustafa ceceli'nin mahkeme başvurusunun ortaya çıkması bütün gözlerin sinem gedik’e çevrilmesine niçin oldu. Peki, bütün iddialara karşın sessizliğini korumaya geçindiren sinem gedik kimdir?

Sinem ceceli, 1987 yılında istanbul’da dünyaya geldi. üniversite eğitimini kurmacam mühendisliği kısmınde tamamlanmıştır. çok genç yaşta nikah masasına oturan sinem ceceli, kendisinden 7 yaş efsunk olan mustafa ceceli ile 1 kasım 2008 tarihinde evlenmişti. Ikilinin arın ceceli adında 6 yaşında bir oğlu vardır.


Intizar kimdir?

1974'de tunceli'de doğan intizar'ın soyadı arslan'dır. Babası asker, annesi ise ev kadınıdır. Babasının rolü nedeniyle muğla ve izmir'de ömürıştır. Izmir'de düzenlenen bir müzik uçurumışmasında türk halk müziği ve pop müzik dallarında birinci olan şarkıcı ağrı öğrenim fakültesi'nden mezun olmuştur. Sibel can'ın bir konserinde sahneye çıkınca konseri izleyenler arasında olan ahmet selçuk ilkan ve ferdi tayfur, konser sonrası intizar’la irtibata geçer, ferdi tayfur, intizar’a, sesini çok beğendiğini ve ona albüm yapmak talep eder.