5 Temmuz 2018 Perşembe

internetten para kazanma yöntemleri

internetten para kazanma yöntemleri


artık oturduğunuz yerden sizde zengin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken adımları uygulamak

Günümüzde internet kullanımı çok arttı. Pazarlama, Reklam, Hizmetleri bile internetten yapıp satıyoruz. Gün geçtikce herkesin ekmek yediği yer haline geliyor.

Bu durum beni çok mutlu etsede okuduğunuz kadar toz pembe değildir. Öncelikle şunu söylemeliyim kimse kimseye bedava al kardeşim demiyor. Yapmanız gerekenler var! İmkansız değiller Biraz uğraş, çaba ve sabır ile sizde paralar kazanabilirsiniz.


Sosyal medya fenomeni olarak para kazanma

Sosyal medyanın gücünü kullanarak para kazanma

Sosyal medya fenomeni olmak gerçekten zor bir iştir. Aktif kalmazsanız piyasadan silinebilirsiniz. Takipçi kasma yöntemi ve özgün içeriklerle veya para vererek birkaç hesap satın alarak sosyal medya fenomeni olabilirsiniz. Burada nasıl fenomen olucağınıza değil fenomen olduktan sonra nasıl para kazanacağınız yönünde duracağım.

Hesabınız bir miktar büyüdükten sonra belirli markalar ve işletmeler sizi takibe alır ve tanıtım yapmanızı ister. Size sponsor olabilirler. Büyümemiş markaların tanıtımını yaparak güzel miktarda oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Gelir düzeyi çok tatmin edicidir.Youtube ile para kazanma

Youtube ile para kazanma yöntemleri, Youtube'dan para kazanma
Sağdaki fotoğrafda gördüğünüz gibi tek yapmanız gereken özgün içerik üretip bir kitle elde edip düzenli olarak içerik ekleyerek para kazanabilirsiniz. Keyifli olduğu gibi sponsorlar, reklamlar'dan fazlası ile para kazanabilirsiniz. Günümüz Youtube kullanıcılarına Youtuber deniyor. Oyun, Vlog, Animasyon, vb. Kalıcı gelir elde etmek için birebirdir. Uyurken gezerken heryerde kazanabilirsiniz.

Youtuber'ları incelemek isterseniz enes batur, ruhi çenet, Orkun ışıtmak

Blog yazarak para kazanma

Blog sitesi kurup yazı yazarak para kazanma

Dilerseniz kendi sitenizi kurup yazabilirsiniz, dilersenizde başka sitelere yazarlık yapıp makalelerinizi satabilirsiniz. Kendi sitenizi kurup reklamlarla desteklerseniz kalıcı bir kazanç sağlayabilirsiniz. Reklam vererek, Tanıtım yazısı yazarak, Link kısaltma sistemleri, download reklamları daha aklınıza gelemeyecek birçok şekilde para kazanabilirsiniz. Kalıcı bir gelirdir. Gezerken yatarken uyurken para gelir. Gelir düzeyi siyasetçilerin aldığı kadar fazla olabilir.