BT Blog v5.0


İNTERNET'TEN NASIL PARA KAZANILIR ? (EN KOLAY 6 YÖNTEM)

Günümüzde İnternet artık hayatın vazgeçilmezleri arasında yerini almış durumda. İnternet hem sosyal hemde ekonomik açıdan Dünya'da önemli bir yer sağlamakta, hatta o kadar önemli ki Dünya'nın en zengin insanlarının birçoğu İnternet'le alakalı işleri sayesinde bu kadar zengin durumdalar. İnternet üzerinde yapılan inovasyonlar ve ek iş dallarının oluşmasıyla birlikte İnternet üzerinde yapılan faaliyetler üzerinden para kazanmak çok kolay hale geldi.Sizde İnternet'ten Nasıl Para Kazanılır? Diye düşünüyorsanız bu yazı tam size göre.
1. WEB SITESI KURMAK 

Web Sitesi Kurmak

Orta düzey bilgiye sahip bir İnternet kullanıcısı bile çok rahat bir şekilde bir İnternet sitesi oluşturabilir. Ve günümüzde bir çok eklenti ve araç sayesinde bu çocuk oyuncağı haline geldi. Ancak hayatlarında ilk kez İnternet sitesi kuran birçok kişi web sitelerinde kendilerine ait olmayan içerikler paylaşıyor veya düzgün başlık giremiyor ve görüntülenme alamadığı için çabucak pes ediyor, size önerim tamamen özgün yazılar yazmanız ve ilgi çekici başlıklar seçmeniz. Özgün, ilgi çekici ve istikrarlı olduğunuz sürece başarılı olmama ihtimaliniz çok düşük.2. YOUTUBE

Youtube

Açıkçası YouTube başlangıçta sadece video paylaşım platformu olarak kurulsa da günümüzde en çok kullanılan 3. arama motoru ve en çok görüntülenen 10 İnternet sitesinden birisi haline geldi. Böyle bir platformda da yönelebileceğiniz binlerce farklı kategori var. Herhangi bir hobinizi,günlük yaşantınızı,iş hayatınızı kayda alarak YouTube üzerinden para kazanabilirsiniz.


3. ANKET DOLDURMAK

Anket Doldurmak

İnternet'ten para kazanmanın en basit ve kolay yollarından birisi şüphesiz anket doldurmak. İnternet'te kısa bir aramayla doldurduğunuz anket başına size ödeme yapan sitelerden birisini kolayca bulabilirsiniz. Sitelerin sizden tek istedikleri ise anketlere doğru cevaplar vermeniz. Anket doldurarak para kazanmak konusunda sitemizde yakında bir yazı yazacağız, konu ilginizi çektiyse takipte kalabilirsiniz.


4. MAKALE YAZARLIĞI

Makale Yazarlığı

Birçok web sitesi sahibi, sitelerinde günde onlarca içerik paylaşıyor ve hepsini kendileri yazamayacakları için makale satın alma işlemine başvuruyor. Eğer Türkçe imla kurallarına hakimseniz ve akıcı bir yazı diliniz varsa. İnternet üzerinde Makale yazarak para kazanmak şeklinde aratarak makalelerini satabileceğiniz kişi veya kurumlar bulabilirsiniz.5. E-KITAP YAZMAK

E-Kitap Yazmak

Bildiğiniz gibi Elektronik Kitaplar artık Türkiye ve Dünya'da çok popüler bir hale geldi. Henüz çok yeni bir teknoloji olmasına rağmen insan hayatının içerisine çok hızlı bir şekilde yerleşti ve İnternet üzerinde milyonlarca E-Kitap okuru bulunuyor. Bir yeteneğe,hobiye sahipseniz bunu insanlara bir eğitim seti halinde satabilir ve ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Tabi E-Kitap yazmak sadece bununla sınırlı değil istediğiniz her konuda yazarak iyi düzeyde kazançlar elde edebilirsiniz.6.AFFILIATE MARKETING (SATIŞ ORTAKLIĞI)

Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı)

Affiliate Marketing yani Satış Ortaklığı bir kullanıcının reklam aracılığıyla ürün satıp, satış üzerinden komisyon almasına denir. Geleneksel reklam modellerinde Tıklama veya gösterim başına kazanç sağlanırken affiliate marketin bu olguyu tamamen yıkarak satış başına komisyon haline getirmiştir. Eğer yüksek düzeyde kullanıcıya eriştiğiniz bir websiteniz, Facebook sayfanız, İnstagram hesabınız  varsa Affiliate Marketing yöntemini deneyerek yüklü miktarlarda kazançlar sağlayabilirsiniz. 
Bu konuda en başarılı ve güvenilir şirketlerden birisi olan Amazon Türkiye'ye geldikten sonra Satış Ortaklığı Sistemi konusunda detaylı bir içerik hazırlayıp sizlerle paylaşacağız takipte kalın.
Yorumlar

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam