12 Temmuz 2018 Perşembe

Instagram Profilime Bakanları Görmek Mümkün Mü?

Instagram Profilime Bakanları Görmek Mümkün Mü?Görselliğin bir adım daha öne çıktığı ve insanların günlük hayatlarını fotoğraflayarak paylaşım yapabildiği mecralardan bir tanesi olan Instagram, sunduğu ayrıcalıklar ve güncellemeler ile birlikte her geçen gün biraz daha büyüyor ve milyonlarca kullanıcısına en iyi şekilde hitap etmeyi de başarıyor. Bu kusursuz mecrada henüz yerinizi almadıysanız sizler de hesaplarınızı açabilir ve günlük hayatınızdaki en ilginç anları takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz ve bunun yanı sıra bir sayfa olarak da tercih edebilirsiniz. Çok sayıda fenomenin yavaş yavaş bu mecraya kaydığını ve bu mecrayı daha düzenli kullandığını görebiliyoruz. Son dönemde her mecrada olduğu gibi Instagram’da da bazı virüslü uygulamalar söz konusu ve Instagram profilime bakanlar adı altında kullanıcılara sunulan bu uygulamaların hesaplarınıza zarar verdiğini biliyor muydunuz?
Merak, insanoğlunu bitiren duygulardan bir tanesi… Ya çok fazla düşünmeye iter, ya da çok fazla heyecana sürükler. İnstagram hesaplarınızın olduğunu biliyorum ve bu hesaplar ile ilgili en çok merak ettiğiniz konu da eski sevgilim beni takip ediyor mu? Evet bunu büyük bir kısmımız yapıyoruz ve farklı uygulamalar ile birlikte profilimize bakanları ya da bizi stalklayanları görmeye çalışıyoruz ancak ne yazık ki henüz böyle bir uygulama piyasaya çıkmadı. Instagram profilime en son bakanlar ve buna benzer ok sayıda uygulama an itibarı ile fazlasıyla popüler ve özellikle genç kızlarımız bu uygulamaları indirmeye ve hesaplarına yüklemeye devam ediyor ancak emin olun hesaplarınıza zarar veriyorsunuz.
Sizin adınıza paylaşım yapan ve hatta anlamsız hesapları takip etmenize neden olan bu zararlı uygulamaları yüklemenizi tavsiye etmiyoruz ve daha da önemlisi uzak durmanız sizlerin lehine olacaktır. Peki diyelim ki bu uygulamaları kullanıyorsunuz ve bir an önce kurtulmak istiyorsunuz. Yapmanız gerekenler maddeler halinde sizlere sunuluyor…
  • Sağ üst köşede yer alan bölümden kullanıcı adınıza tıklayınız.
  • Profilini düzenle butonunu göreceksiniz ve tıklayarak giriş yapınız.
  • Burada uygulama yöneticisi karşınıza çıkıyor ve bu butona tıklıyoruz.
  • Yüklediğiniz zararlı uygulamayı bu bölümde göreceksiniz.
  • Erişimi iptal et diyerek sizler de Instagram profilime bakanlar uygulamasını hesaplarınızdan silmiş oluyorsunuz.
Bu adımları birebir uygulayarak sizler de zararlı uygulamadan kurtulabilir ve hesaplarınızı eskisi gibi daha sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Zararlı uygulamaların her geçen gün artması kullanıcılar için de büyük tehdit oluşturuyor ancak bu konuda hassas davrandığınız takdirde sizler de sorunsuz bir kullanıma devam edebilirsiniz.