17 Temmuz 2018 Salı

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Enpara, Finansbank çatısı altında geçtiğimiz yıllarda sahneye çıkan bir bankacılık hizmeti. Özellikle, gençlere verdiği hizmet anlayışı ile; bir tık öne çıkan bu bankacılık hizmetinde; herhangi bir fiziksel kurum söz konusu değil. Yani, tabelasında enpara yazan herhangi bir banka göremezsiniz; herhangi bir ilde. Uzaktan ve sanal bankacılık hizmeti veren enpara, bu sayede hizmet bedellerini almıyor, pek çok bankacılık işlemini ücretsiz bir biçimde gerçekleştiriyor. Örneğin, Enpara üzerinden havale ve eft işlemlerini ücretsiz bir şekilde yapabildiğiniz gibi; size atm’den yatan paralarda da; hesapsız gelse bile herhangi bir ücret kesimi yapılmıyor. Gençlere yaptığı pek çok yenilik ve kampanya ile; özellikle üniversite gençlerini elinde tutmayı amaçlayan bu bankacılık hizmetinin; internet üzerindeki alışverişlerde, yine muazzam fırsatları mevcut. Steam, facebook, neflix, google play, appstore, spotify, deezer gibi servislerden alacağınız herhangi bir abonelik üzerinden, 50 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde, önümüzdeki ay Enpara yarısını iade ediyor. Yani, Spotify’dan bir aylık üyeliği 10 TL’ye alıp, beş lira ödeyebiliyorsunuz zira Enpara, yarısını önümüzdeki ayın beşine dek hesabınıza tekrar geçirebiliyor. Müşteri hizmetleri servisi ile de, oldukça önem kazanan bir servis olan ve müşterilerini olabildiğince nazik bir biçimde karşılamaya çalışan Enpara ekibi; Finansbank’ın en güzel hizmetlerinden bir tanesi.
Finansbank Enpara Web Sitesi : Enpara Web Sitesi
Finansbank Enpara Müşteri Hizmetleri : 0850 222 3663

CepteTeb (TEB)

Cepteteb Nedir
Cepteteb de, Enpara’dan sonra çıkan uzaktan bankacılık furyasına; Türkiye Ekonomi Bankası çatısı altında katılan bir bankacılık hizmeti. Şubeye Gitmek Yok! Sloganı ile yayına alınan ve gerçekten, hemen hemen tüm işlerinizi sizin için uzaktan ya da yanınıza gelerek halleden personelleri ile; Cepteteb, son zamanlarda oldukça güzel işler yapıyor. Yaptığı kampanyalar ile, kullanıcıları çekmeye başlayan ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Cepteteb üzerinden, ücretsiz ve masrafsız bir şekilde tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün. Yine, birikim hesabı, kredi başvurusu ve benzeri işleri Cepteteb üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvurmak için, telefondan ya da internetten TEB web sitesine girip, cepteteb ile ilgili bölüme numaranızı bırakmanız yeterli. Onlar, sizi iki – üç gün içerisinde arayarak olumlu şekilde dönüyor ve hesabınız için ayağınıza kadar geliyorlar.
TEB CepteTeb Web Sitesi : CepteTeb Web Sitesi
TEB CepteTeb Müşteri Hizmetleri : 0850 222 0929

Nuvo (Yapı Kredi)

YapıKredi Nuvo Nedir
Yapı Kredi bankasının, uzaktan bankacılık furyasına kattığı Nuvo da son zamanlarda yükselen değerlerden. Nuvo sayesinde, otomatik işlem, birikim hesabı, döviz dönüştürme gibi işlemlerinizi halletmenizin yanında; oldukça basit bir şekilde eft ya da havale işlemlerinizi masrafsız yapabiliyorsunuz. Şu an için kullanıcı çekmek adına herhangi bir kampanyası olmayan ve adını sanını çok duymadığımız Nuvo, önümüzdeki günlerde Yapı Kredi çatısı altında masrafsız bankacılığına ek olarak güzel kampanyalar ekleyebilir.
YapıKredi Nuvo Web Sitesi : Nuvo Web Sitesi
YapıKredi Nuvo Müşteri Hizmetleri : 0850 222 0444
Yukarıdaki üç bankacılık hizmeti de; herhangi bir yıllık hesap işletim ücreti ödemeyeceğiniz bankacılık hizmetleridir. Oldukça hızlı servisler olan bu servislerin yanında, başka bankaların uzaktan bankacılık hizmetlerini de deneyebilir; masrafsız ve ücretsiz banka hesabına sahip olabilirsiniz.