6 Temmuz 2018 Cuma

En İyi 5 Haberleşme Uygulaması!

En İyi 5 Haberleşme Uygulaması!
Sizler için en popüler ve en iyi 5 haberleşme uygulamasını derledik. Bu uygulamalar ile sevdikleriniz ile sesli görüşebilir veya görüntülü sohbet edebilirsiniz.
Aranızda yazılı şekilde mesajlaşabilir ve dilerseniz dosya gönderebilirsiniz.
İsterseniz hemen ilk sıramızdan başlayalım dostlar.


Whatsapp
Nerede ise çoğumuzun bildiği ve ismini artık her yerde gördüğü uygulama Whatsapp uygulaması ile beraberiz.
Kolay kullanım açısından gerçekten de kullanıcıların gönlünü kazandı. Dilerseniz uygulamanın özelliklerinden bahsedelim.
Sms ücreti ödemeden sadece internetinizi kullanarak konuşmanın keyfini çıkartın. İnternetinizi de sömürmez.
Grup kurarak ailenizle veya arkadaşlarınızla aynı anda konuşabilir ve belge göndere bilirsiniz. Sevdiğiniz insan dünyanın neresinde olursa olsun hiçbir ücret ödemeden sohbet edin.

İndirme sayısı
1.000.000.000 - 5.000.000.000

Line
“Ücretsiz Konuşun, Ücretsiz Mesajlaşın” sloganı ile listemizde ikinci sırada Line uygulaması mevcut. Bu uygulamada da aynı şekilde gruplar kurabilirsiniz.
Uygulamanın ek özelliklerinden bahsetmem gerekirse, uygulamada ücretsiz hareketli gifler sayesinde duygularınızı artık daha net bir şekilde yansıtabilirsiniz. Başka bir ek özellik ise uygulamanın kendine özel bir mağazası olması.
Mağazada sevdiklerinize özel atabileceğiniz yeni sticker’lara sahip olabilirisin.

İndirme sayısı
500.000.000 - 1.000.000.000

Telegram
Whatsapp uygulamasınıda andıran Telegram uygulaması popüler uygulamalar arasında yer almakta. Bana göre uygulamanın tek dezavantajı Türkçe dilini desteklememesin. Bunun haricinde her şey stabil.
Telegram kullanıcısı olarak en güzel özelliği ise dilerseniz kendi kalıcı isminizi alabiliyorsunuz. Yani kullanıcı adı alarak insanların sizi bulmasını kolaylaştırıyorsunuz. Buda uygulamaya özgünlük katmış açıkçası.

İndirme sayısı
100.000.000 - 500.000.000

WeChat
Gizlilik iddiası ile ünlenmiş WeChat size en yüksek düzeyde gizlilik denetimi sunar. WeChat, TRUSTe sertifikalı tek mesajlaşma uygulamasıdır. Bu güvenli kullanımı yönünden aslından tercih edile bilinir.
Bu güvenliğin yanı sıra Arkadaş Radarı özelliği sayesinde yeni insanlarla tanışıp, sohbet edebilirsin. Yalnız olan insanlar için faydalı olan bir uygulama.

İndirme sayısı
100.000.000 - 500.000.000

İmo Görüntülü Konuşma
3G – 4G ve Wifi özelliğinizi kullanarak ücret ödemeden arkadaşlarınız ile mesajlaşacağınız uygulama!
Kısa sürede kullanım rekoru kıran İmo uygulaması en iyi haberleşme programları arasında sırasını kapmış bile. İncelemek gerekirse Sade ve aktif ara yüzü iç açıcı bir görünüm sunmakta. Üstelik tablet bilgisayarınıza bile kurabilirsiniz.

İndirme sayısı
100.000.000 - 500.000.000