BT Blog v5.0


Backlink Satışı yaparak internetten para kazanma

Backlink Satışı yaparak internetten para kazanma


Bugün sizlerin aklında olan bazı sorulara yanıt vericem ve aynı zamanda Backlink üzerinden internetten para kazanmanıza bir nevi yardım edicem. Bunlar dışında Backlink nedir? Backlink ne işe yarar? Backlink üzerinden ne kadar para kazanabilirim? Gibi sorulara yanıt bulucaz. Konumuza geçecek olursak ilk olarak size Backlink nedir? Bunu anlatmak istiyorum.

Backlink nedir?


Backlink başka sitelerden sitenize gelen linklerdir. Bu linkler sizin sitenizin ana sayfası ya da herhangi bir içeriğiniz olabilir. Aynı zamanda sizin kendi siteniz üzerinden yaptığınız link çıkışlarına da Backlink adı verilmektedir. Bu yüzden temiz bir web siteniz varsa sadece bir site tanıtımı yaparak ya da sadece belli bir yazınızda karşı sitenin linkini verir iseniz bu yolla internetten para kazanabilirsiniz. Backlink satışı yapmadan önce sitenizin hitine yani gelen doğal kullanıcısına göre fiyat belirlemek size kalıyor. Bu yüzden Backlink üzerinden ne kadar para kazanabileceğinizin cevabı sizin web sitesinde gizli. Bir tanıtım yazısından 100 TL de alabilirsiniz 5000 TL de. Müşterimiz tanıtım yazısı yerine Backlink çıkışı bana yeter diyor ise tanıtım yazısının yarı fiyatına Backlink çıkışı vermeniz uygun olucaktır.

Backlink ne işe yarar?


Backlink SatışıBacklink günlük hayatta kullandığımız referans sözcüğünün web üzerinde ki adıdır. Yani Backlink veren sitenin size güvendiği ve kaliteli bir site olduğunuzu belirtmesidir. Google kaliteli sitelerden aldığınız backlinkleri görecek ve sizi rakiplerinizin üstüne çıkartacaktır. Backlink aldığınız sitenin google tarafından banlanmamış olmasına dikkat etmelisiniz. Yoksa aldığınız Backlink çalışması hiçbir işinize yaramayacaktır. Google üzerinde sitenin cezalı olup olmadığını, banı olup olmadığını web master araçları sayesinde öğrenebilirsiniz. Ben wmaraci sitesinde bulunan Google Ban Kontrol sistemini kullanıyorum. Sizde dilerseniz buradan kontrol yapabilirsiniz.

Backlink satışı yaparak internetten para kazanmak için ne yapmam gerekiyor?


Backlink satışı ile internetten para kazanmak günümüzde internetten en kolay, en hızlı ve en yaygın para kazanma yöntemlerinden birisidir. Bunun için öncelikle bir siteye ihtiyacınız var. Bu sitenizin günlük en azından 500 gibi bir ziyaretçi alması gerekiyor. Bu işe yeni başlayan kişiler sakın bu rakamı gözünde büyütmesin. Günde milyonlarca ziyaretçisi olan siteler mevcut. Web sitesi açmak üzerine herhangi bir bilginiz yok ise sitemizde bulunan Blog- WebSitesi isimli kategoriden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.Yorumlar

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam