12 Temmuz 2018 Perşembe

Apple Müthiş MacBook Pro güncellemesini açıkladı

Apple unveils underwhelming MacBook Pro update

Apple, şüpheli olduğumuz gibi, en iyi iki MacBook Pro'yu güncelledi: Touch Bar'lı 13 inç ve 15 inçlik dizüstü bilgisayarlar. Bu hareket temelde büyük ya da çığır açan bir gelişme olmayan bir vuruştur, ama içine serpiştirilmiş birkaç güzel dokunuş vardır.

15 inçlik MacBook Pro, 6 çekirdekli, 8'inci nesil Intel Core işlemciye sahipken, 13 inçlik versiyonda aynı üreticiden dört çekirdekli bir işlemci bulunuyor.

Şimdi ayrıca 32GB sistem belleği ve 4 TB SSD desteği de var. Eğer nakit paranız varsa, bu SSD'ye yükseltmek siparişinizin üstüne 3.200 $ ekleyecektir.

MacBook Pro'lar 13 inçlik 1,799 dolar ve 15 inç için 2.399 dolardan başlıyor. Ayrıca, 15 inçlik modelin en yüksek özellikli sürümünü istiyorsanız, 6,699 ABD dolarına mal olur.

Orada daha ilginç bazı güncellemeler var. Örneğin, kullanıcının görüntüleme deneyimini iyileştirmek için kullanılan True Tone uygulaması.Apple ayrıca, MacBook Pro'ya “Hey Siri” yi udate'nin bir parçası olarak tanıttı. Bu, Siri'yi güçlü insan sesinizle aktive edebileceğiniz anlamına gelir, bir çeşit bok gibi bir sinir bozucu klavye kısayolu kullanmak yerine.

Birçokları için hayal kırıklığına uğramış olan Apple, bu modeli rahatsız eden klavye sorunlarını da çözmedi. Toza ve kire dayanıklı hale getirmek yerine, klavyeyi daha sessiz hale getirdiler. Herkes için sevinç ve sevinç.

Apple'ın ilginç olduğu günleri kim özlüyor?