25 Haziran 2018 Pazartesi

Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler

'It' (8 Eylül)
Yıldızlar: Jaeden Lieberher, Bill Skarsgård, Finn Wolfhard

Yönetmen: Andy Muschietti

Sıska: İlk ay ya da öylesine Stephen King uyarlamasını filme almak Lieberher ve çocuk co-yıldızları için bisiklete binmek ve bisiklet sürmekle doluydu, burada birkaç duygusal sahneler ve Derry'deki Kaybedenler Kulübü olarak bilinen zorbalar gibi. , Maine, 1989 circa. Ama bir zamanlar Skarsgård ile Pennywise olarak tanıştığında, kasabayı andıran preternatik olarak kötü bir palyaço, Lieberher gerçekten bir korku filmi olduğunu fark etti. “Makyajı ve kostümünde, (Skarsgård) ile odasında, sadece yürüdüğü şekilde ve konuştuğu şekilde oldukça ürkütücüydi.” Sadece garip? Kekemeliği “korku için bir sembol” olan Lieberher'in karakteri Bill Denbrough, Pennywise tarafından kötü niyetli bir yaratığa dönüşen ölü küçük kardeşi ile karşı karşıya gelir. Lieberher, “Benim karakterim ve benim için de korkutucu” diyor.


Davetsiz misafir editörler Ed Harris ve Michelle Pfeiffer ev hayatlarını bozduğunda Jennifer Lawrence ve Javier Bardem'in ilişkisi test edildi. BUGÜN AMERİKA

'Anne!' (15 Eylül)
Yıldız: Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Michelle Pfeiffer

Yönetmen: Darren Aronofsky

Sıska: Aronofsky, yeni psikolojik gerilimine beş gün boyunca “bu çılgın ateş rüyası içinde benden dökülen” bir fikre borçludur. Lawrence, kocasıyla (Bardem) satın aldığı eski evi tamir etmeye çalışan bir kadın olarak Yabancılar, sessiz yaşamlarını açık bir şekilde ortaya çıkarmaya ve durmaya başlarlar.Onunla ilgili bir ilişki dramı var, ama aynı zamanda film boyunca daha kalın bir alegori var: “İçinde yaşadığımız çılgın bir zaman, bu başlıklar akıllı telefonlarımızda durmaksızın ve bitmek bilmeyen bildirimlerle dolup taşıyor. “Aronofsky diyor ki:“ Bu tür rahat gerçekliğin yüzeyinin hemen altını çizdiğinizde, aniden tüm bu kargaşaları, savaşları ve anlaşmazlıkları görüyorsunuz, ama bununla ilgili ne yapacağını anlamak çok zor ve çok şey yaratıyor. yoğun duyguların bu duyguyla bir şeyler denemeye karar verdim. ”

Emma Stone, Billie Jean King ve Steve Carell olarak rol aldı
Emma Stone, Billie Jean King ve Steve Carell'in rol aldığı gibi 'Sexs of Battlees' filmindeki Bobby Riggs (22 Eylül). (Fotoğraf: Melinda Sue Gordon)

'Cinsiyetler Savaşı' (22 Eylül)
Yıldızlar: Emma Stone, Steve Carell, Bill Pullman

Yöneticiler: Jonathan Dayton, Valerie Faris

Sıska: Yüzeyde, Billie Jean King (Stone) ve Bobby Riggs (Carell) arasındaki 1973 tenis maçı “bu aptal gözlük” diyor Dayton. Ama karısı Faris “manşetlerin arkasındaki kişisel hikâyeleri sevdi”, kralın kadınla ilk ilişkisi ve Riggs evliliğini kurtarmaya ve kariyerini yeniden başlatmaya çalışıyordu. Oyuncular gerçek hayattaki figürlerinin fiziksel özelliklerine uymak için büyük çaba sarf ettiler. Zaten bir tenis oyuncusu olan Carell, Riggs’in antrenörü ile ders aldı. Dayton, “Bobby'nin oyununu öğrenmek için gerçekten zorluydu” diyor. Stone, King ile birkaç kez çalıştı ve “inanılmaz derecede korkutucu” oldu, Faris ekliyor ve dünya standartlarında bir atlet gibi görünmek için dört ayda 15 kilo kasıyor. “Bir meydan okumayı seviyor, Billie Jean gibi baskıyı seviyor. Harika bir eşleme kişiliği gibi hissettim. ”

Pedro Pascal, Amerikan süperstarı olarak elektrikli bir kement verdi
Pedro Pascal, 'Kingsman: The Golden Sequel' (22 Eylül) 'de İngiliz meslektaşlarıyla bir araya gelen Amerikan süper usta Ajan Viski gibi bir elektrik kementini yönetiyor. (Fotoğraf: 20. Yüzyıl Tilki)

'Kingsman: Altın Çember' (22 Eylül)
Yıldızlar: Taron Egerton, Channing Tatum, Colin Firth

Yönetmen: Matthew Vaughn

Sıska: Kingsman karargâhı casus filminde havaya uçurduktan sonra, genç İngiliz süper kahraman Eggsy (Egerton) ekipleri, Amerika'daki muhabirleri ile birlikte, ABD'li hain halk örgütü The Golden Circle'ın ardındaki bir suçlu beyni olan Poppy (Julianne Moore) 'yu görevlendirdi. Ama ölen baba figürü Harry Hart (Firth), Eggsy’nin Güneyli aksanlı, muskached yeni akıl hocası Ajan Whiskey'den rahatsızlık duyuyor. Pedro Pascal, silahları elektrikli bir kement ve sonik patlamalar yaratan bir kamçı içeren gizli ajanıyla “gerçek çaba harcama, çekicilik ve tehlike” diyor. Oyuncu, Indiana Jones'la takıntılı bir çocuk olduğu için kamçıları kırdığını söylüyor. “Ailem gibiydi,“ İyi, burada, bununla kendini incittin. ” Ben yaptım. Ve ben de antrenmanda yaptım, ”diyor Pascal. “Çok güzel gözüküyorum ama cildimdeki eğitimim için göstereceğim küçük işaretlerim var.”

Lloyd (Dave Franco, merkez) ve arkadaşları
Lloyd (Dave Franco, merkez tarafından dile getirildi) ve arkadaşları, 'Lego Ninjago Filmi' (22 Eylül) 'de Lloyd'un kötü babası Lord Garmadon (Justin Theroux, geri) ile aynı tarafta kendilerini bulurlar. (Fotoğraf: Warner Bros Resimleri)

'Lego Ninjago Filmi' (22 Eylül)
Yıldızlar: Dave Franco, Justin Theroux, Jackie Chan

Yöneticiler: Charlie Bean, Paul Fisher, Bob Logan

Sıska: En son Lego filminde, Lloyd (Franco tarafından seslendirilen), lise dışavurumlarından oluşan gizli bir ninja kuvveti olan genç bir ahbaptır.