BT Blog v5.0


İnternetten Para Kazanmak için Gerçekçi Yollar

 7 Realistic Ways to Make Money Online İster hızlı para kazanmak ister, ister uzun vadede, daha sürdürülebilir gelir üretme sonuçları elde ederseniz olsun, bugün online olarak para kazanmanın yolları vardır. Gerçek şu ki, çevrimiçi ortamda para kazanmak, çoğu zaman görünmek kadar zor değildir. Bazı disiplin gerektirir. Emin. Disiplinsiz olarak, çevrimiçi veya çevrimdışı bir para kazanmak için zor bulacaksınız.

  Ancak, gerçekçi yollar arıyorsanız, şu an online para kazanmaya başlayabilirsiniz, o zaman gerçekten karınıza doğru gidebileceğiniz yedi yola kadar kaynatın. Bazıları size anlık sonuçlar sunacak, kira, yardımcı hizmetler ve bakkaliye gibi temel aylık ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olurken, diğerleri uzun vadede maliyelerinizde devrim yaratarak hayatınızı dönüştürme potansiyeline sahip olacaklardır.

  Çevrimiçi gelirinizi oluşturmak için hangi yöntemi seçerseniz seçin, anlaması gereken çok önemli bir şey var. Bugün, bu dünya genelinde, 7 + milyar nüfusuyla, insanların daha fazla aradığı iki yinelenen şey var. İnsanlar daha çok zaman isterler ya da daha fazla para isterler. Doğrusu? Zaman paradan çok daha değerlidir. Zamanı yeniden oluşturamazsın. Bir kez harcanan, sonsuza dek gitti. Para değil.


  Para kazanılabilir, harcanabilir, kurtarılabilir, kayabilir, yatırım yapılabilir ve boşa harcanabilir. Zamanı değil. Bu yüzden zaman, paradan çok daha değerlidir. Nokta? Zamanın lüksünden yoksun olduğunuzda, çevrimiçi (veya çevrimdışı) para kazanmak imkansız bir görev gibi görünebilir. Hayatını emen dokuz-beşlik bir işte çalışırken bunu nasıl yapmalısınız? Tam zamanlı istihdamın istikrarı, geceleri en iyi uyumaya izin verebilirken, yaratıcı meyve sularınızı yeni gelir üretme stratejileri arayışına sokmaya yetmiyor.

  Şimdi, buradaki zengin-zengin-hızlı yöntemle ilgili değil. Zengin olmak istiyorsan, internette yapmaya çalışmayı unut. Elbette, Facebook reklamları tüm çılgınlıktır, ancak internet pazarlama alanında sadece siperlerde çalışırken yıllarca ve yıllarca süren satış hunilerinin ve dönüşüm optimizasyonlarının ardındaki mekaniği ciddi bir şekilde anlamadan büyük ölçüde boşa harcıyorsunuz demektir. "Zengin olmak için çabuk."

Çevrimiçi Para Kazanma
Web'de bir gelir elde etmek için ne tür bir yöntem kullanacak olursanız olun, sizi cesaretlendirmek yerine zihninizi güçlendirmek için zihninizi ayarlamanız gerekir. Doğrusu? Online para kazanmak, önlenebilir tuzaklar ile dolu olabilir. İnternet pazarlamacılarının rah-rah tezahüratçılarına, paranızın karşılığını aldığınızdan emin olmanın yollarını bulmak için bir sıkıntı yok. Numara? Gürültüyü iptal et ve gerçek et ve patatese git, konuş.

Bunu yapmak için, aklınızda birkaç temel yol gösterici ilkeyi barındırmalısınız. Bugün, çevrimiçi aktivitelerinizden tam zamanlı bir gelir (ve daha fazlası) üretme konusunda ciddiysen, o zaman aktif gelirin aksine pasif gelirlere odaklanmanız gerekir. Tabii ki, aktif gelir hayatta kalmanıza yardımcı olacaktır. Bu oyundaki kıtlık zihniyetidir. Ama bu, gelişmenize yardımcı olacak pasif gelir fikirleri.

En son makaleler
Süpermen Olmak ve İmkansızı Nasıl Kazanmak
Başarılı Girişimciler ve Kuruculardan Liderlik Dersleri
Hafta Sizin Refahınız İçin Haftanın En Önemli Günü Neden?
Herhangi Bir Yarışmacının Uzatılabileceği Küresel Zihin ve Esneklik ile
Yeni Pazarlara Genişlemenizi Başarılı Hale Getirmek
Sonlu bir süreye sahip olduğunuzu düşünürsek, pasif gelir işinizin büyük bir bölümünü oluşturmalıdır. Ve çevrimiçi gelir herhangi bir sembole oluşturma konusunda ciddiyseniz, o zaman pasif gelir tek amaç ve emelleri biri olmalıdır. Niye ya? Basitçe bu. İşi bir kez yapmayı ve bu geliri elde etmek için zamanınıza güvenmek yerine tekrar tekrar ödeme yapmayı tercih etmiyor musunuz?

Zaman, bu dünyadaki en değerli emtia olduğundan, ön uçtaki zamana yatırım yapın, böylece arka uçtaki faydaları toplayabilirsiniz. Bu, biraz ter dağıtmaya ve bugün ödeme yapmamak anlamına geliyor. Aksine, yolun aşağısında bir ücret alacaksınız. Ve bu pasif gelir akışını oluşturmaya devam edip etmediğinizi veya durduruyorsanız, ödeme almaya devam edeceksiniz. Bunun tercih edilen yol olduğu açıktır, ancak açıkça yol daha az seyahat etmektedir.

Çevrimiçi para kazanmak isteyen herkes aktif gelir üzerinde çalışırken pasif gelir peşinde koşmalıdır. İnternette pasif bir şekilde gelir elde etmek için birçok yol vardır; bunların birçoğu, bir bloga sahip olmak, önemli bir trafik oluşturmak ve bir kitle ve bir liste oluşturmakla başlar. Kolay mı? Hayır! Buna değer mi? Kesinlikle öyle. Ancak bu, bugün çevrimiçi para kazanmak için bir blog başlatmanız gerektiği anlamına gelmez.

Blog başlangıcı olmayan bir rota seçmeyi tercih edebilirsiniz. Emin. Ancak, internet üzerinden gelir üreten yeteneklerinizde uzun ömürlü arıyorsanız, bir blog sizin öncelikli hedefiniz olmalıdır.


Yorumlar

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam