1 Ağustos 2017 Salı

Hangi Konulara Makale Yazmalıyım | Bloğun Elli Tonu  Merhaba arkadaşlar sizin bir blog siteniz var ancak hangi konuda makale yazmalısınız karar vermiyorsunuz öyle değilmi? Hiç böyle şeylere düşmeyin arkadaşlar nufkunuz açık olsu aklınza gelen her konuda makale yazabilirsiniz.

  Mesela kullandığınız sitelerin incelemesini yaparak bir makale oluşturabilirsiniz. Sitede neler yapılabilir? Nasıl kullanılır? Nasıl kayıt olunur? Bunları anlatarak güzel bir makale oluşturabilirsiniz. Yazılı anlatım yanısıra görsel anlatımda eklerseniz işte ozaman tadından yenmez alın size altın içerik.

  Website incelemesi olabildiği gibi mobil uygulama veyahut mobil oyun incelemesi yapabilirsiniz. Oynadığınız bildiğiniz oyuna veya uygulamaya hakim olduğunuz bir mobil uygulamasını inceler ve sitenizin kullanıcılarına anlatabilirsiniz.

  Ben inceleme yapmak istemiyorum diyorsanız şöylede birşey yapabilirsiniz; Aklınıza gelen şeyleri araştırın ve içerik olarak kendi sitenize girin. Mesela siz internette ne ararsınız önce bunu düşünün ve aklınıza gelen şeyi makale konusu olarak seçin. Mesela internetten en son neye baktınız bunu hatırlayın ve makale konunuz olsun.