BT Blog v5.0


Yeni Bir Başlangıç | Bloğun Elli Tonu
   Merhaba arkadaşlar ben bloğun elli tonu kurucusu ve ceosu Erdem. Artık webmaster işleri beni yormaya başladı insanlar neye ilgi gösteriyorsa o kategoride site açmak, sırf insanlar siteyi ziyaret etsin diye onlarca site kurdum ancak hiç biri başarılı olmadı, insan sevmediği bir şeyi yaparken sıkılıyor resmen zorla yapıyordum. Bu olaya bir çözüm bulmam gerek diyor düşündüm.

   Makale yazıyorum, yazdığım makaleleri satıyor para kazanıyordum. Bazende insanların istediği makaleyi yazıyor ve teslim ediyordum yine parasını alıyordum ancak istediğin şeyi yazamamak gerçekten kötü bir şey. İnsanlar senden teknoloji hakkında makale istiyor, ve ben tam bir barzoyum :) teknoloji ile aram ne kadar iyi olsa bile teknolojik cihazların özelliklerinden pek anlamıyordum ve anladım ki makale yazmakta bana göre değil.

   En sonunda düşündüm taşındım kuruş para harcamadan bloğun elli tonu isimli bloğumu açmaya karar verdim. Bu siteye yazacağım yazıların hiç birini sırf hit alsın diye yazmayacağım canım ne istiyorsa onu yazacağım. Zevk alacağım şeyleri yazacağım. Okuyan olsun olmasın artık bu saatten sonra benim için fark etmiyor dostlarım. Elimden geldiğince çok yazacağım. Kelimelerime dikkat etmeyeceğim aklıma ne gelirse onu yazacağım. Nerede istersem orada bitiririm ve artık siz bile demeyeceğim artık Hey Sen ! sizlere böyle sesleneceğim :) herneyse arkadaşlar yeni sitemin temelini atmış bulunmaktayım. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.

   
Yorumlar

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam