31 Temmuz 2017 Pazartesi

Karşılıklı Yorum Sitesi | Bloğun Elli Tonu


  Fobi olarak veya gelir elde etmekten veyahut başka bir sebepten dolayı blog ve benzeri bir siteniz var. Sitenize hiç yorum gelmiyorsa bu gerçekten can sıkıcı bir durum olabilir. Sitenize yorum almak sitenizi alexada daha alt sıralarda olmanızı sağlayacaktır. İndex olarak daha önlere geleceksiniz ve böylece daha çok kişi websitenizi ziyaret edecek.

  Size vereceğim sitede insanların sitelerine girerek yorum yapıyorsunuz ve kredi kazanıyorsunuz. İnsanlarda sizin sitenize girip yorum yaparak kredi kazanıyor. Eğer siz birisine yorum yaparsanız 1 kredi kazanırsınız. Birisi size yorum yapar ise sizden 1 kredi kesilir ona 1 kredi gider.

  Kredi satın alabilirsiniz, böylece sitenize bol bol yorum alabilirsiniz bunun dışında sizlere vereceğim bu sitede, insanların sitelerine yorum yaptının kredi biriktirdiniz bu kredi ile instagram ve twitterde takipçi alabiliyorsunuz. Böylece krediler sizden kesilir ve takipçileriniz hesaba yüklenir.

http://www.yorumgetir.com/ Öncelikle bu siteyi girin kayıt olun ve anasayfada çıkan sitelere yorum yapın hesabınıza otomatik olarak her yorum yaptığınızda 1 kredi yüklenecek ve size yorum yaptıklarından hesabınızdan otomatik olarak 1 kredi kesilecektir.