20 Temmuz 2017 Perşembe

Blogger Yorumlar Eklentisi | Bloğun Elli Tonu


Blogger Yorumlar Eklentisi

  Bazı blogger üzerinden kurulu olan bloglara baktığınız zaman yorumlar eklentisini görürsünüz. Orada son yorum yapan kullanıcılar ve neye yorum yaptıkları birde ne yorum yazdıkları gözüküyor. Ana sayfada gezinen kullanıcı sağ tarafta son yorumlar kısmını görerek oradan kullanıcı yorumlarını görüyor.

  Blogger görsellik açısından wordpress'den biraz daha geride bir sistem yüklenecek temada son yorumlar eklentisi olmuyor bunu kendniz kurabilirsiniz. Böylece siteniz daha hoş ve daha modern gözükecek. İnsanlar gözlerine güzel gelen bir şeyi her zaman incelerler.

  Yorumlar eklentisini istiyorsunuz ancak hiçbir kod bilginiz yokmu? Hiç endişelenmeyin, size göstereceğim yol ile hiçbir kod bilgisi bilmeden bloğunuza yorumlar eklentisini ekleyebileceksiniz.

Hoşunuza Giden Blogger Yorumlar Eklentisini Bulun

  Yorumlar eklentisi olarak bir çok görünüşe sahip farklı görseller mevcut. Mesela birisinde resimli olur diğerinde olmaz, birisinde renkli olur diğerinde olmaz, zevk size kalmış. Herkesin zevki farklıdır size uygun olan veya hoşunuza giden yorumlar eklentisini kullanabilirsiniz.

Yorumlar Eklentisini Nereden Bulabilirim?
 
Blogger yorumlar eklentisini nereden bulacağınızı bilmiyorsanız merak etmeyin gayet kolay ve beş dakikalık iş. Beş dakika sonra sizinde bloğunuzda yorumlar eklentisi olacak. Googleye blogger yorumlar eklentisi yazın karşınıza çeşit çeşit onlarca eklenti çıkacaktır. Hoşunuza giden eklentinin kodu hemen yanında bulunuyor olması lazım o kodu kopyalayın.

Eklentiyi Nasıl Yüklerim?
  Aklınızdaki eklentiyi seçtiniz fakat nasıl yükleyeceğiniz bilmiyorsunuz değilmi? Size anlatayım.

  • Önce blogger ana ekranına girin.
  • Sol taraftaki panelden yerleşime tıklayın.
  • Karşınıza çıkan sayfada ise gadget ekleye tıklayın.
  • Oradan html javascript yazan widgeti ekleyin.
  • Kopyaladığınız kodu yapıştırın.


Artık tamamdır bloğunuzda yorumlar eklentisi sorunsuz olarak çalışıyor olacaktır.